Oferta

Nanotechnologia w walce z nowotworem

logo nano
nano

To jedyne urządzenie wykorzystujące innowacyjną metodę nietermicznej ablacji, działająca w oparciu o nieodwracalną elektroporację. Metoda IRE pozwala na szersze zastosowanie minimalnie inwazyjnych sposobów leczenia i ograniczenie konieczności wykonywania rozległych zabiegów resekcyjnych. Stosowanie nanotechnologi nie wyklucza chemioterapii.

więcej…
man
Zastosowanie

Minimalnie inwazyjny zabieg umożliwia ablację w pobliżu dużych naczyń krwionośnych oraz w trudnych lokalizacjach, jak

producent
O metodzie IRE

Nieodwracalna Elektroporacja (Irreversible Electroporation, IRE) jest rodzajem nietermicznej ablacji stworzoną w celu precyzyjnego i efektywnego niszczenia niepożądanych komórek nowotworowych. System NanoKnife IRE jest pierwszym i jedynym urządzeniem opartym na tej technologii, otwierającym nową generację sprzętu do miejscowej ablacji….Więcej…

Opinia lekarza

Prof. Govindarajan Narayanan z Wydziałku Lekarskiego Uniwersytetu w Miami (USA) powiedział:

„NanoKnife® IRE to nowa, ważna metoda leczenia, która niszczy tkankę na poziomie komórkowym, pozwalając nam na leczenie zmian położonych na lub blisko struktur krytycznych, bez jednoczesnego niszczenia naczyń krwionośnych i przewodów anatomicznych. Dzięki systemowi NanoKnife IRE mamy dostęp do trudno umiejscowionych zmian i możemy je skutecznie leczyć, co wcześniej nie było możliwe przy użyciu terapii ablacji termicznej. Mogę teraz zaproponować leczenie pacjentom, dla których nie ma innego ratunku”

O firmie

doctor right

Siedziba firmy mieści się w Krakowie. Firma została założona w 1996r. w celu rozpowszechniania i sprzedaży innowacyjnych urządzeń medycznych, opartych na technologii laserowej, świetlnej i nowej dziedzinie nauki nanotechnologii. Firma Optimed Pro-Office była pionierem dla urologii, laryngologii, onkologii oraz kosmetologii w dziedzinie systemów laserowych w Polsce. Dziś zajmujemy silną pozycję w branży urządzeń laserowych dla medycyny, urządzeń diagnostycznych dla onkologii , chirurgii i urologii. Wysoka jakość oferowanych produktów oparta jest na współpracy z doświadczonymi światowymi liderami i producentami głównie z USA, Wielkiej Brytanii, Niemiec takich jak: AMS, AngioDynamics, Direx, Lumenis, Innovate Photonics czy Ghimas. Urządzenia dostarczane przez Optimed Pro-Office zapewniają najwyższe bezpieczeństwo, jakość i precyzję oraz doskonałe… wyniki leczenia. Firma dba o edukację lekarzy i pacjentów, przeprowadza szkolenia Klientów oraz zapewnienia zaplecze i wsparcie techniczne na terenie Polski. Dotychczas firma Optimed Pro-Offiice posiada ponad 200 miejsc instalacji wysokospecjalistycznego sprzętu. Dokładamy wszelkich starań aby współpraca z zespołem naszej firmy przebiegała sprawnie i w przyjaznej atmosferze, a każde Państwa pytanie znalazło wyczerpującą odpowiedź. Wieloletnie doświadczenie w pracy z placówkami medycznymi pozwala nam profesjonalnie obsłużyć każdego naszego Klienta.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Nasi partnerzy

Kontakt

Zapraszamy do naszego biura w Węgrzcach przy ul. Fortecznej 5, budynek „Fort nr 47a”

 

  • ul.Forteczna 5, budynek „Fort nr 47a”,
    32-086 Węgrzce k/Krakowa

  • +48 606 647 947

  • Fax: +48 12 411 44 44

  • optimed@optimedpro-office.eu

c02 300x100 1

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest OPTIMED PRO OFFICE A P SZEWCZYK SPÓŁKA JAWNA z siedzibą przy ul. Fortecznej 5, 32-086 Węgrzce. Z administratorem można się skontaktować poprzez adres email optimed@optimedpro-office.eu, lub pisemnie pod adresem OPTIMED PRO OFFICE A P SZEWCZYK SPÓŁKA JAWNA ul. Fortecznej 5, 32-086 Węgrzce. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji odpowiedzi na zapytanie – podstawą prawną jest usprawiedliwiony interes Administratora. Dane przechowywane będą do momentu zakończenia korespondencji. Każdemu przysługuje prawo dostępu do swoich danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania danych osobowych jest przesłanka prawnie uzasadnionego interesu administratora, każdemu przysługuje wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jego danych osobowych jak również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych. W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z administratorem danych. Podanie danych jest dobrowolne, ale wymagane w celach kontaktowych.