Kompletny system do termoablacji i termoresekcji StarBurst
Image 3

Jedyny na rynku system wyposażony w sondy monitorujące
w czasie rzeczywistym temperaturę tkanki podczas procesu ablacji, co znacząco wpływa na prezycję i skuteczność wykonania zabiegu. Wyjątkowość systemu polega na pomiarze temperatury aż w 5 punktach (1 centralnym i 4 obwodowych)

Jak działa RITA?

Radiofrequency Interstitial Tissue Ablation (RITA lub RFA) jest minimalnie inwazyjną procedurą niszczenia niepożądanych komórek nowotworowych w procesie termoablacji. Zabieg polega na wprowadzeniu pod kontrolą obrazu CT cienkiej elektrody np do wątroby. W wyniku przepływu prądu o odpowiedniej częstotliwości pomiędzy dziewięcioma końcówkami elektrody, komórki wokół niej zostają rozgrzane do temperatury zapewniającej ich obumarcie. Dostępnych jest wiele rodzajów igieł, które są dobierane w zależności od wielkości i umiejscowienia zmiany. Igły mogą być: sztywne, giętkie, o różnych długościach, do zabiegów laparoskopowych lub np przygotowane pod współpracę z rezonansem magnetycznym. Dodatkowo system może być wyposażony w pompę infuzyjną.

iglae pulse trolley2
habib

Uzupełnieniem systemu Starburst jest narzędzie HABIB, służące do koagulacji tkanek w celu wyeliminowania krwawienia w przypadku przeprowadzania resekcji narządów silnie unaczynionych. Narzędzie HABIB występuje w wersji do resekcji otwartych jak i laparoskopowych.

igla2pump th
pdf
pdf
pdf
pdf

W celu uzyskania wyczerpujących informacji odnośnie wskazań, przeciwwskazań, ostrzeżeń, środków ostrożności i powikłań należy zapoznać się z instrukcją użytkowania lub skontaktować z dystrybutorem.