Laser wprowadzający automatykę i robotykę operacji na nieznany dotąd poziom

Zaprojektowany, w celu wprowadzenia nowego standardu wygody leczenia. Nowy i przełomowy AcuPulse stanowi ewolucję w zautomatyzowanych systemach CO2 chirurgii laserowej. Umożliwia uzyskanie powtarzalnych wyników za naciśnięciem przycisku, wybierając odpowiednią funkcję lasera na intuicyjnym interfejsie. Jest to jedyny laser na rynku, który posiada zaprogramowane w pełni automatyczne, bezpieczne ustawienia do wybranego zabiegu, wystarczy jedno dotknięcie ekranu i laser jest gotowy do pracy. Funkcja ta jest nieoceniona dla osób, które wcześniej nie pracowały laserem. Operator nie musi ingerować w parametry zabiegu! Wygodną pracę w mikrochirurgii umożliwia mikromanipulator Acu Blade, łączący skomputeryzowany system skanowania SurgiTouch z mikroskopem operacyjnym, pozwalając na bardzo jednolitą, zdefiniowaną przez użytkownika kontrolę nad długością cięcia, obszarem ablacji oraz głębokością penetracji w trakcie procedur zabiegowych.

303

Zastosowanie w laryngologii:

  • tonsilektomia
  • plastyka podniebienia
  • myringotomiau
  • stapedoktomia
  • chirurgia nosa
  • bronchoskopia

Chirurgia ogólna

Oprogramowanie lasera umożliwia wyświetlanie na jego ekranie filmów instruktażowych pokazujących sposób montażu wszystkich akcesoriów dołączonych do urządzenia.
Zobacz przykład:

302

AcuPulse posiada jedyny na świecie w pełni zautomatyzowany system doboru parametrów do określonego rodzaju zabiegu za naciśnięciem jednego przycisku. Podpowiedzi w formie animacji video wyświetlane na ekranie lasera, pozwalają w łatwy sposób zmontować akcesoria potrzebne do zabiegu.

W celu uzyskania wyczerpujących informacji odnośnie wskazań, przeciwwskazań, ostrzeżeń, środków ostrożności i powikłań należy zapoznać się z instrukcją użytkowania lub skontaktować z dystrybutorem.