Modelowanie sylwetki diodami LED w gabinetach kosmetycznych

Lipo-Light jest najnowszym urządzeniem służącym do kształtowania sylwetki, przeznaczonym dla profesjonalnych salonów piękności.
Jest to nowy, naturalny sposób umożliwiający kontrolowanie wagi ciała oraz kształtujący sylwetkę za pomocą światła diod LED.
Gdy ciało wymaga energii, mózg wysyła sygnały do komórek tłuszczowych do rozkładania ich zapasów tłuszczu w celu uwolnienia energii. Proces ten nazywany jest lipolizą. Podczas tego procesu wolne kwasy tłuszczowe są uwalniane do krwiobiegu i krążą w całym ciele. Dodanie ćwiczeń do tego procesu spowoduje utratę wagi.

Urządzenie Lipo-Light wyposażone może być w 8 lub 16 bloków, które umożliwiają optymalne wyniki dla każdego zabiegu. W zależności od obszaru ciała poddawanego leczeniu, zaleca się, aby od 4 do 8 bloków było użytych w tym samym czasie na każdym obszarze leczenia.

Bloki swobodnie poruszają się i są utrzymywane w miejscu, które ma być leczone za pomocą regulowanego pasa. Podczas terapii, bloki są umieszczone bezpośrednio na skórze w celu osiągnięcia maksymalnego efektu. Zabieg prowadzony jest przez 20 minut. Zalecana liczba zabiegów to 2 w ciągu jednego tygodnia, przez okres 4 tygodni.

Lipo-Light jest łatwy w użyciu, higieniczny, szybki i efektywny. Urządzenie nie wymaga stałej kontroli, dlatego pracownik salonu ma możliwość opieki nad innymi klientami. Lipo-Light jest najbardziej efektywnym urządzeniem do kształtowania sylwetki ciała w swojej klasie. Bezpieczna technologia światła diod LED ułatwia obsługę urządzenia, co umożliwia każdemu terapeucie przyswojenie obsługi urządzenia w relatywnie krótkim czasie. Urządzenie produkowane jest w Wielkiej Brytanii.

Zobacz artykuł – „Innowacyjne urządzenia fototerapeutyczne – kolejny krok na przód”

LipoLight – kształtowanie sylwetki światłem LED – Specyfikacja

lipolight1 big 159x300
lipolight2 big 151x300
300 300x179

W celu uzyskania wyczerpujących informacji odnośnie wskazań, przeciwwskazań, ostrzeżeń, środków ostrożności i powikłań należy zapoznać się z instrukcją użytkowania lub skontaktować z dystrybutorem.