Naturalne produkty stomatologiczne DENTAL GREEN LINE– oferujemy nową serię efektywnych produktów ‚eco’ (ekonomicznych i ekologicznych). Produkty te zawierają serię bardzo wydajnych, sprawdzonych i wypróbowanych aktywnych składników pochodzących z naturalnych źródeł oraz tradycyjnie wykorzystywanych w stomatologii. Firma GHIMAS, producent nowej linii naturalnych produktów stomatologicznych DENTAL GREEN LINE oferuje stomatologom możliwość poszanowania natury bez kompromisów dotyczących wydajności, jakości i wyników. Naturalne produkty stomatologiczne DENTAL GREEN LINE gwarantują pacjentowi optymalne rezultaty, zapewniając mu jednocześnie ekologiczny sposób życia, sposób, który wybiera obecnie wciąż rosnąca grupa ludzi.

PASTA ENDOcleaner ‚ecó E.D.T.A. 17 % – Nadtlenek mocznika 10% z SAPONARIĄ (Mydlnicą lekarską)

Pasta ENDOcleaner ‚ecó’ jest żelem/pastą, która posiada działanie smarujące i chelatujące, które w połączeniu z roztworami nadchlorków wywołuje spienianie dzięki wydzielaniu tlenu. Skuteczność pasty ENDOcleaner ‚ecó1 jest intensyfikowana przez działanie naturalnych środków powierzchniowo czynnych zawartych w SAPONINIE, pochodzącej z SAPONARIĄ OFFICINALIS (Mydlnicy lekarskiej) znajdującej się w paście.

Pasta ENDOcleaner ‚ecó’ jest zupełnie nowym typem produktu, który, dzięki obecności E.D.T.A. i saponiny atakuje i zmiękcza osady wapnia obecne w kanałach oraz usuwa w naturalny sposób wszystkie ich pozostałości. Substancja PEG, która tworzy pastę, ułatwia wprowadzanie narzędzi endodontycznych do kanału, redukując ryzyko uszkodzenia lub złamania narzędzia w czasie, gdy znajduje się ono w kanale. Dodatkowo pasta jest łatwo zmywalna, gdyż całkowicie rozpuszcza się w wodzie.

Wskazania:

Użycie pasty ENDOcleaner ‚ecó’ w czasie zabiegów endodontycznych jest szczególnie pomocne w osiągnięciu optymalnego rozszerzenia kanału, szczególnie w przypadku kanałów zarośniętych lub krętych korzeni, które są szczególnie trudne do leczenia. Naturalne działanie smarujące pasty redukuje ryzyko perforacji poprzecznych.

endo low 300x173

Produkt przeznaczony jest do użytku wyłącznie przez stomatologów.
Opakowanie zawiera 2 strzykawki typu LUER LOCK , każda z 5 g produktu.

W celu uzyskania wyczerpujących informacji odnośnie wskazań, przeciwwskazań, ostrzeżeń, środków ostrożności i powikłań należy zapoznać się z instrukcją użytkowania lub skontaktować z dystrybutorem.