Fine-Light Fotoodmładzanie skóry twarzy światłem LED

Zabiegi LED – nieablacyjne foto-odmładzanie skóry to inaczej specjalna dioda, która podłączona do elektrycznego obiegu wytwarza energię elektromagnetyczną w postaci fotonów. Światło charakteryzuje koherentność i monochromatyczność, a penetracja światła w głąb tkanek wzrasta wraz z wydłużaniem się fal.

Cena 2.460zł* – * cena katalogowa netto- może ulegać zmianom w zależności od kursu.

Zabieg światłem LED

To bardzo przyjemny, bezbolesny, odmładzający skórę zabieg, z wykorzystaniem naświetlania nowoczesnych promienników LED (Light Emitting Diode). Przed zabiegiem rozprowadzamy na twarzy
specjalne serum, odpowiednie do potrzeb skóry. Podczas trwania zabiegu leży się wygodnie na łóżku, a nad twarzą ma się umieszczone urządzenie z lampą LED , która emituje ledowe światło czerwone i niebieskie. Czerwone odbudowuje włókna kolagenowe, niebieskie – dotlenia skórę i niszczy bakterie. Równoczesne działanie światła czerwonego i niebieskiego daje światło różowe, które odmładza skórę, wzmacnia naczynka krwionośne i oczyszcza.

fine_photo

Zabiegi LED – nieablacyjne fotoodmładzanie skóry to inaczej specjalna dioda, która podłączona do elektrycznego obiegu wytwarza energię elektromagnetyczną w postaci fotonów. Światło charakteryzuje koherentność i monochromatyczność, a penetracja światła w głąb tkanek wzrasta wraz z wydłużaniem się fal. Jakie są zatem korzyści zastosowania LED? Terapia światłem LED, która swój początek zawdzięcza badaniom NASA, opóźnia proces starzenia organizmu i w nieinwazyjny sposób odmładza skórę: ogranicza pojawianie się zmarszczek, tonuje i kontroluje pojawianie się plam pigmentacyjnych, poprawia kondycję skóry i jej wygląd.

MASKA FINE-LIGHT :
  • Redukuje zmarszczki i ujędrnia skórę
  • Szkodliwe promienie światła UV i niezdrowy styl życia powodują, że włókna elastyny i kolagenu ulegają zniszczeniu. Rezultatem jest obwisła skóra i zmarszczki. Światło LED stymuluje
    produkcję kolagenu i elastyny wewnątrz komórki i naprawia uszkodzone już włókna.
  • Redukuje plamy pigmentacyjne
  • Szpecące plamy na skórze są spowodowane zakłóceniami w produkcji melaniny. Foton zielonego światła jest absorbowany przez pigment melaniny i powstrzymuje dalszą produkcję melaniny i hamuje tworzenie plam.
  • Poprawia cyrkulację
  • Światło poprawia cyrkulację w skórze, co powoduje, że do komórki dociera więcej substancji odżywczych i tlenu, i więcej substancji szkodliwych zostaje usuniętych z komórek skóry. Rezultatem jest zdrowsza skóra i bardziej odporna na starzenie.

Zobacz artykuł: „Innowacyjne urządzenia fototerapeutyczne – kolejny krok na przód”

W celu uzyskania wyczerpujących informacji odnośnie wskazań, przeciwwskazań, ostrzeżeń, środków ostrożności i powikłań należy zapoznać się z instrukcją użytkowania lub skontaktować z dystrybutorem.