Amerykańskie systemy do podawania kontrastu

wykorzystywane w pracowniach hemodynamicznych i pracowniach radiologicznych.

Rozwijane przez 30 lat produkty NAMIC charakteryzują się bardzo wysoką jakością wykonania oraz kilkoma rozwiązaniami technicznymi niedostępnymi w innych systemach tego typu.

Rampy- do 5 portów, dostępne z wbudowanym przetwornikiem lub bez. Strzykawki- 7, 8, 10, 12, 20ml.

Ruchoma złączka umożliwia swobodny obrót strzykawki. Podajnik kontrastu- system oszczędzania kontrastu umożliwiający jego całkowite wykorzystanie. Y-konektory- dwu i trójdrożne. Inflatory- 22 lub 26 ATM.

strzykawki big
podajnik big 69x300
namic zest1

Rampy 1-5 zaworowe z wbudowanym przetwornikiem lub bez. Stały przekrój kanału minimalizujący zawirowania cieczy. Ruchoma złączka umożliwiająca obrót strzykawki lub cewnika o 360 stopni.

Strzykawki angiograficzne 7, 8, 10, 12, 20 ml. Specjalna smukła konstrukcja umożliwia łatwą i płynną pracę przy pomocy jednej ręki. Wyposażone w 0,5ml rezerwuar.

Podajnik kontrastu z elastycznego tworzywa PCV pozwala na jego całkowite wykorzystanie do kilku zabiegów. Dwa jednostronnie przepływowe zawory uniemożliwiają zwrotny kontakt ze sterylną
zawartością. Dodatkowo podajnik wyposażony jest w odpowietrznik oraz filtr.

Linie nisko i wysokociśnieniowe- 500, 1000, 1200 PSI

Każdy przetwornik ciśnienia jest testowany i kalibrowany. Dostępne są adaptory do wszystkich rodzajów urządzeń.

Dostępne inflatory do 22 lub do 26 ATM z systemem szybkiego uwalniania.

Szeroki wybór akcesoriów dodatkowych- Y-konektory, igły wprowadzające, prowadniki, stopcock.

rampa big

Możliwość skonfifigurowania zestawu według własnych preferencji, który dostarczany jest w pełni zmontowany i gotowy do natychmiastowego użycia.

pdf
pdf

W celu uzyskania wyczerpujących informacji odnośnie wskazań, przeciwwskazań, ostrzeżeń, środków ostrożności i powikłań należy zapoznać się z instrukcją użytkowania lub skontaktować z dystrybutorem.