Angiovac to urządzenie do pozaustrojowego drenażu żylnego

o aktualnie największej wydajności zapewniającej szybkie usuwanie dużych skrzeplin i zatorów. Rozwiązanie to poprawia wyniki leczenia pacjentów i zmniejsza koszty leczenia
Metoda ta jest jednym z najnowocześniejszych sposobów usuwania dużych skrzeplin z naczyń krwionośnych, za pomocą kaniuli.

Duże nieoperacyjne skrzepy krwi są usuwane z naczynia poprzez system ssący w ściśle okreslonym czasie ( do 6 H). Zabieg taki jest małoinwazyjny i obarczony niewielkim ryzykiem. Metoda nadaje się do usuwania zakrzepów i zatorów pod warunkiem, że wiek skrzepliny nie przekracza 2 tygodni (jest ona miękka).

113

Najważniejszymi wskazaniami do zastosowania AngioVac

Duże zakrzepy żylne, szczególnie w sytuacjach, gdy klasyczna leczenie zachowcze i tradycyjne metody operacyjne nie są w stanie zapewnić właściwego przepływu krwi zakrzepy żylne, głównie w zakrzepicy dużych żył, np. biodrowych, głównych, zator płucny.

Usuwanie niepożądanego materiału z przestrzeni wewnątrznaczyniowej może stanowić skuteczną alternatywę dla dotychczasowych metod, minimalizując potencjalne zagrożenia i choroby współistniejące związane z tymi zabiegami.
Produkt AngioVac zapewnia kliniczną korzyść dla radiologii interwencyjnej, kardiochirurgii i chirurgii naczyniowej.

pdf

W celu uzyskania wyczerpujących informacji odnośnie wskazań, przeciwwskazań, ostrzeżeń, środków ostrożności i powikłań należy zapoznać się z instrukcją użytkowania lub skontaktować z dystrybutorem.